На автомобілі Hyundai діють нові гарантійні умови


На всі автомобілі Hyundai, які були придбані в салонах офіційних дилерів компанії "Хюндай Мотор Україна", офіційного дистриб'ютора бренду HYUNDAI в Україні, з вересня 2017 року діють нові гарантійні умови. Відтепер покупці моделей Hyundai зможуть вибрати для свого автомобіля одну з двох гарантійних програм - 4 роки без обмеження пробігу, або 5 років або 100 000 км пробігу. На автомобілі, придбані до 1 вересня 2017 року, продовжує діяти програма "7 років гарантованої якості".

Компанія "Хюндай Мотор Україна", піклуючись про високу якість обслуговування своїх клієнтів, ввела нові гарантійні умови на придбані в офіційній дилерській мережі з  вересня 2017 року автомобілі Hyundai. Тепер кожен покупець, віддаючи перевагу моделі марки Hyundai, зможе вибрати одну з двох гарантійних програм: 4 роки без обмеження пробігу, або 5 років або 100 000 км пробігу.

Гарантійний термін експлуатації автомобіля - 4 роки без обмеження пробігу - поширюється на всі моделі Hyundai, за винятком автомобілів, виготовлених на чеському заводі Hyundai Motor в Ношовіце (i30, Tucson) та електромобілі Hyundai IONIQ. А умови програми гарантії "5 років або 100 000 км" поширюються на весь актуальний модельний ряд, представлений в автосалонах офіційних дилерів ТОВ "Хюндай Мотор Україна".

Для автомобілів, придбаних в дилерській мережі "Хюндай Мотор Україна" до 1 вересня 2017 року, продовжує діяти унікальна для ринку України програма "7 років гарантованої якості". Відповідно до цієї програми, на придбаний до вказаного вище терміну автомобіль надається 5 років гарантії та 2 роки безкоштовного усунення заводських дефектів або 100 000 (сто тисяч) кілометрів пробігу з моменту передачі товару покупцеві, в залежності від того, яка подія настане раніше.

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.