Програма лояльності

Спеціальні умови на сервісне обслуговування для постійних клієнтів! Програма лояльності компанії БАЗИС АВТО.

Ремонт і сервіс HYUNDAI в Одесі в Автоцентрі БАЗИС АВТО.

 

Прагнучи мати свій автомобіль в ідеальному технічному стані, Ви шукаєте спеціалізований сервісний центр HYUNDAI в Одесі, куди можна звернутися з питаннями планового технічного обслуговування та післягарантійного ремонту?

 

Ласкаво просимо в Автоцентр БАЗІС АВТО! Будучи офіційним дилером HYUNDAI, ми здійснюємо сервіс і ремонт Хюндай в рамках гарантійної угоди, а також проводимо всі види ремонтних робіт в післягарантійний період.

 

Кожен власник не гарантійного автомобіля HYUNDAI, який звернеться в наш Автоцентр БАЗІС АВТО для проведення сервісного обслуговування автомобіля отримує:

- знижку на послуги 30%; *

- знижку на послуги 20% **

- запасні частини «Product Line 2» за спеціальними цінами (до 20% нижче оригінальних).

 

* За умови придбання запасних частин в СЦ БАЗИС АВТО;

** з можливістю використання запасних частин клієнта;

Знижки поширюються на певний перелік робіт. Програма діє для клієнтів фіз.осіб.

 

Обслуговування в нашому сервісному центрі - це:

- Гарантована якість

Рекомендоване автовиробником обладнання, а також схвалені інженерами HYUNDAI технології і запасні частини дозволяють гарантувати високу якість сервісу і ремонту HYUNDAI. Звертаючись до нас, Ви робите вибір на користь продовження моторесурсу Вашого авто і відновлення його заводських параметрів.

- Економічна вигода

Спеціальна програма лояльності для постійних клієнтів, що надає знижки на сервісне обслуговування, придбання оригінальних запасних частин, установку додаткового обладнання та аксесуарів. Гнучка, справедлива, прозора і зрозуміла для кожного Клієнта комплексна система отримання та накопичення знижок на вирішення всіх автомобільних питань і сезонні сервісні акції дозволять істотно економити.

- Дотримання Ваших інтересів

Використовуючи ефективні діагностичні комплекси, якісні запчастини та сучасне ремонтне обладнання, наші фахівці швидко і достовірно виявляють поломки і оперативно їх усувають.

 

Своєчасна допомога - всім власникам автомобілів HYUNDAI!

Ви можете скористатися нашими послугами незалежно від того, де придбали свій автомобіль, - гарантійний ремонт і сервіс HYUNDAI здійснюються в межах всій дилерській мережі. Гнучкий графік роботи нашого автоцентру забезпечує Вам додаткові переваги. Отримати більш детальну інформацію про умови виконання ремонту і сервісу HYUNDAI, а також дізнатися про діючі програми та спецпропозиції Ви можете у наших консультантів.

 

Сервісне обслуговування та ремонт HYUNDAI в автоцентрі БАЗІС АВТО - це весь спектр професійних заходів, спрямованих на відновлення і підтримання бездоганної роботи автомобілів.

 

На базі нашого сервісного центру проводиться:

-діагностика і ремонт двигуна;

-ремонт ходової;

-слюсарні ремонт;

-кузовний ремонт;

-всі види технічного обслуговування.

 

Своєчасна діагностика, технічне обслуговування і ремонт HYUNDAI є невід'ємною складовою безпечної, комфортної експлуатації транспортного засобу.

 

Ми чекаємо Вас за адресою: м Одеса, вул.Грушевського, 39/4